Multimedya Bilgisayar A.Ş - Karar Noktası

 Ürün Arama
Ürün aramak için lütfen yukarıda bulunan konsolunu kullanınız.

Kategoriler

Ürün Açıklaması

Lexar® nCARD
NM-Nano Hafıza Kartı


• Patentler ve Patent başvuruları Huawei® tarafından lisanslanmıştır.
• Nano SIM kart yuvasını kullanan ultra kompakt tasarım
• 1080p Full HD ve 4K video1 gibi medya dosyalarını kaydet, oynat ve aktar.
• eMMC 5.1 protokolü ile 90MB/sn’ye kadar okuma ve 70MB/sn2 ’ye kadar yazma hızı
• İhtiyaçlarınıza uygun geniş kapasite seçeneği
• 3-yıl garanti

Kapasiteler:

64GB                      
128GB
256GB

Çalışma Sıcaklığı
0° to 70° C
Saklama Sıcaklığı
-25° to 85° C
Boyutlar (E x B x Y)
12.3 mm x 8.8mm x 0.7 mm


Nano Tasarım Yüksek Hızlı Performans
Huawei® telefonlarınız için özel olarak üretilen, the Lexar® nCARD Full HD ve 4K Video1 gibi multimedya dosyalarınızı hızlıca kaydetmeniz, oynatmanız ve aktarmanız için tasarlanmış Premium Nano Hafıza kartıdır.  MicroSD Card’lardan %45 daha küçük olan ultra kompakt ölçüsü ile nCARD MMC 5.1 protokolünü kullanarak 90MB/sn2’ye kadar okuma 70MB/sn2’ye kadar yazma hızı performansı sunar. Nano SIM yuvasına sorunsuz olan yerleşen nCard güçlü bir performansın yanı sıra, geleceğin genişletilebilir bellek çözümlerini deneyimleme şansı verir. 

Nano SIM yuvası ile çalışmak için tasarlandı. Dünyanın en küçük Nano hafıza kartının kullanımı çok kolaydır. Nano SIM kartla aynı boyutta olduğu için, bu yuvayı kullanarak kolayca telefonunuzun depolama alanını genişletebilirsiniz.  

Dosyalarınızı Hızlıca Aktarır. eMMC 5.1 protokolünü kullanan kartlar 90MB/sn2’ye kadar okuma hızı sunar.  Lexar nCard’lar ile Full-HD ve 4K video1 gibi multimedya dosyalarınızı hızlıca kayder, oynatır ve aktarırsınız. Ayrıca, sevdiğiniz yüksek kalite filmleri, fotoğrafları ve şarkıları da saklayabilirsiniz. 

Sevdiğiniz içerikleri daha fazla kaydedin. Lexar nCard’ın 64GB~256GB arası geniş kapasite seçenekleri, maceralarınızı kaydederken, gönderirken ve paylaşırken, size ihtiyacınız olan hız ve depolama alanını sunar.

Huawei akıllı telefon ve cihazları için  tasarlanmıştır. Patentler ve Patent başvuruları Huawei® tarafından lisanslanan Lexar NCARD, birçok Huawei cihazında taşıdığınız içerikleriniz için, güvenilir depolama alanı sağlamak için tasarlanmıştır.

Lexar® nCARD NM kart destekleyen HUAWEI cihazları;
 
Huawei Mate 20 Serisi (Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20 X, Mate 20 RS)
Huawei Mate 30 Serisi (Mate 30 Pro, Mate 30 4G, Mate 30 5G, Mate 30 5G Pro, Mate 30 RS)
Huawei P30 Serileri (P30, P30 Pro)
Huawei P40 Serisi (P40, P40 Pro) 
Huawei Nova Serisi (Nova 7 SE, Nova 6 se, Nova 5 Pro, Nova 5z, Nova 5i Pro, Nova 5)
Huawei Honor Serisi (Honor Play4T Pro,  Honor 30 Pro Plus, Honor 30 Pro, Honor 30S, Honor 20 Lite)
Huawei Enjoy Serisi (Enjoy 10S) ; Huawei Matepad Pro, Matepad Pro 5G ve daha fazlası
 
Titizikle Test Edilmiştir. Tüm Lexar ürünleri, Lexar Kalite Laboratuvarlarında 1100’den fazla dijital aygıt ile performans, kalite, uyumluluk ve güvenirlilik sağlamak için kapsamlı testlerden geçirilmiştir.
Lexar, 20 yıldan uzun bir süredir, bellek çözümlerinde güvenilir, lider bir küresel markadır. Ödüllü ürün serimiz; bellek kartları, USB flash sürücüler, kart okuyucular ve katı-hal sürücülerden (SSD) oluşur. Pek çok farklı seçenekle, ihtiyaçlarınızı karşılayacak Lexar çözümünü bulmak kolaydır. Lexar ürünleri dünya çapında büyük perakende ve e-ticaret  mağazalarında mevcuttur. Daha fazla bilgi veya destek için lütfen www.lexar.com’u ziyaret edin.

1 Uyumlu aygıtlar gerektirir. Full-HD veya 4K video desteklenen formatlar kullanılan aygıt, dosya özellikleri, kullanım durumu ve/veya diğer faktörlere göre değişiklik gösterebilir.
2 90MB/sn okuma transfer hızı,yazma hızları daha düşüktür. Hızlar dahili testlere göre belirlenmiştir, gerçek performans değişiklik gösterebilir.

Teknik Özellikleri