Multimedya Bilgisayar A.Ş - Karar Noktası

 Ürün Arama
Ürün aramak için lütfen yukarıda bulunan konsolunu kullanınız.

Kategoriler

Ürün Açıklaması

JUMPDRIVE® V40

USB 2.0 FLASH BELLEK


• Kullanışlı, güvenilir taşınabilir USB 2.0 Bellek
• Önemli dosyalarınızı kolayca saklayın, aktarın ya da paylaşın   
• İhtiyaçlarınıza uygun geniş kapasite seçenekleri
• Fotoğraf, video, dosya ve çok daha fazlasını güvenilir şekilde saklayın ve yollayın
• PC ve Mac® ile uyumlu
• 2 Yıl Garanti

Kapasiteler:
 16GB Siyah    
32GB Siyah
64GB Siyah

Güvenilir ve Kullanışlı Depolama
Lexar® JumpDrive® V40 USB flash sürücü size dosyalarınızı kolayca saklayıp, yollayabileceğiniz  taşınabilir güvenli depolama alanı sunar. USB Sürücü, anahtarlığa takılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede anahtarlığa, sırt çantasına, evrak çantası ya da el çantasına takarak kolayca taşıyabilirsiniz.  PC ve Mac uyumlu JumpDrive V40 USB flash sürücü, size hızlı ve kolay bir şekilde yüksek adette fotoğraf, müzik ve video dosyası saklama imkanı sunar. 2 Yıl garantilidir.  

Tak-Çalıştır Tasarım. Tak-Çalıştır tasarımı sayesinde, dosyalarınızı hızlı ve kolayca saklayın ve gittiğiniz her yerde bilgilerinizi yanınızda taşıyın.

PC ve Mac® Uyumlu. Hem PC hem de Mac® ile uyumlu JumpDrive V40 USB flash sürücü ile yüksek sayıda fotoğraf, video ve müzik dosyalarınızı hızlı ve kolayca saklayın.

Geniş Kapasite Seçeneği. 16/32/64GB—kapasite seçenekleri ile tek bir yerde daha çok veri saklamak çok kolay.  

Titizikle Test Edilmiştir. Tüm Lexar ürünleri, Lexar Kalite Laboratuvarlarında 1100’den fazla dijital aygıt ile performans, kalite, uyumluluk ve güvenirlilik sağlamak için kapsamlı testlerden geçirilmiştir.
Lexar, 20 yıldan uzun bir süredir, bellek çözümlerinde güvenilir, lider bir küresel markadır. Ödüllü ürün serimiz; bellek kartları, USB flash sürücüler, kart okuyucular ve katı-hal sürücülerden (SSD) oluşur. Pek çok farklı seçenekle, ihtiyaçlarınızı karşılayacak Lexar çözümünü bulmak kolaydır. Lexar ürünleri dünya çapında büyük perakende ve e-ticaret  mağazalarında mevcuttur. Daha fazla bilgi veya destek için lütfen www.lexar.com’u ziyaret edin.

Teknik Özellikleri