Multimedya Bilgisayar A.Ş - Karar Noktası

 Ürün Arama
Ürün aramak için lütfen yukarıda bulunan konsolunu kullanınız.

Kategoriler

Ürün Açıklaması

LEXAR NS100

2.5" SATA III SSD

Dizüstü veya masaüstü  bilgisayarınız 550MB/sn okuma hızı ile  daha hızlı başlatmak, daha hızlı veri transferi ve uygulama yüklemeleri için yükseltin.
• Geleneksel sabit sürücülerden performansı daha yüksek ve güvenli
• Hareket eden parçası olmadığı için şoka ve titreşime karşı dayanıklı
• 3 Yıl Garanti

Kapasiteler:
128GB (520MB/sn’ye kadar okuma hızı, 440MB/sn’ye kadar yazma1)
256 GB (520MB/sn’ye kadar okuma hızı, 440MB/sn’ye kadar yazma1 )
512 GB (550MB/sn’ye kadar okuma hızı, 450MB/sn’ye kadar yazma1)
1TB (550MB/sn’ye kadar okuma hızı, 500MB/sn’ye kadar yazma1)
2TB (550MB/sn’ye kadar okuma hızı, 500MB/sn’ye kadar yazma1)
 
Bilgisayarınızın Performansını Optimize Verimlilik ve Dayanıklılık ile Arttırın
Mevcut sisteminizin performansını, Lexar® NS100 2.5” SATA III (6Gb/sn) SSD ile arttırın. Bu kolay yükseltme, 550MB/sn1’ye kadar okuma hızı ile eski bilgisayarınızı dinazordan, dinamoya çevirir ve size yüksek açılış hızı, kısa uygulama yükleme süreleri ve hızlı veri transferi imkanı sunar. NS100 SSD şoka ve titreşime dayanıklıdır3 ve ayrıca hiçbir oynayan parçası yoktur, çalışırken ısınmaz, böylece geleneksel sabit sürücülerden daha sessiz ve güvenli çalışır. 128GB’dan 2TB’a kadar var olan kapasite seçenekleri ile gereksiz yavaşlamalar yaşamadan tüm sevdiğiniz dosyalarınızı saklayabilirsiniz. 3-yıl garanti

Dizüstü veya PC’nizin Performansını Ateşleyin. NS100 ile zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz. 550MB/sn1  okuma hızı ile sistem açılışları, veri transferleri ve uygulama yükleme süreleri fırtına gibi hızlı.

Performans Problemlerini Geride Bırakın. NS100 SSD geleneksel eski bir sabit sürücü ile çalışan bilgisayar performansında yaşadığınız gerginliği size yaşatmaz, bilgisayarınız hiç olmadığı kadar hızlı ve daha fazla depolama alanı ile çalışır.

Uzun Ömürlü. Geleneksel sabit sürücülerin aksine NS100 SSD’nin hareketli parçaları yoktur ki bu da ürünün daha dayanıklı ve hatasız çalışmasını sağlar. Buna ek olarak şok ve titreşime dayanıklıdır, güvenilir ve güçlü SSD ile büyük verilerinizi, fotoğraf ve 4K videolarınızı3 güvenle saklayıp işleyebilirsiniz.

Titizikle Test Edilmiştir. Tüm Lexar ürünleri, Lexar Kalite Laboratuvarlarında 1100’den fazla dijital aygıt ile performans, kalite, uyumluluk ve güvenirlilik sağlamak için kapsamlı testlerden geçirilmiştir.
 
Lexar, 20 yıldan uzun bir süredir, bellek çözümlerinde güvenilir, lider bir küresel markadır. Ödüllü ürün serimiz; bellek kartları, USB flash sürücüler, kart okuyucular ve katı-hal sürücülerden (SSD) oluşur. Pek çok farklı seçenekle, ihtiyaçlarınızı karşılayacak Lexar çözümünü bulmak kolaydır. Lexar ürünleri dünya çapında büyük perakende ve e-ticaret  mağazalarında mevcuttur. Daha fazla bilgi veya destek için lütfen www.lexar.com’u ziyaret edin.
1 550MB/sn’ye kadar okuma transferidir, yazma hızı daha düşüktür. Hızlar dahili testlere dayalıdır. Gerçek performans, kullanılan sistemine ve uygulamaya göre değişiklik gösterebilir.
2 Karşılaştırma dahili testlere dayalıdır. Gerçek performans değişiklik gösterebilir.
3 Şok dayanıklılığı [1500G, süre 0.5msn, Yarım Sinüs Dalgası) ve titreşim dayanıklılığı (10~2000Hz, 1.5mm, 20G, 1 Oct/dk, 30dk/eksen(X,Y,Z)].  Dahili testlere dayalıdır. Gerçek performans değişiklik gösterebilir
Lexar, veri veya görüntü kaybından sorumlu değildir.

Teknik Özellikleri