Multimedya Bilgisayar A.Ş - Karar Noktası

 Ürün Arama
Ürün aramak için lütfen yukarıda bulunan konsolunu kullanınız.

Kategoriler

Ürün Açıklaması

CANVİO FOR SMARTPHONE

YEDEKLEYİN,ŞARJ EDİN,RAHATLAYIN

Rahatınızı bozmayın. Tek bir kullanıcı işlemiyle verilerinizi yedekleyen ve akıllı telefonunuzu şarj eden Toshiba Canvio for Smartphone sayesinde zamanınız size kalır ve böylece hayatınızdaki önemli işlere odaklanabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan şık tasarımlı Canvio for Smartphone ve Android uygulaması. Bağlanın ve cihazınızı her şarj ettiğinizde otomatik olarak yedekleme yapın. Teknik detaylar konusunda endişelenmenize gerek yok. Fotoğraflarınız, videolarınız, müzik dosyalarınız, kişileriniz ve belgeleriniz güncel ve güvende kalır. Telefonunuzu kaybettiğinizde veya yeni bir modele yükselttiğinizde tek yapmanız gereken verilerinizi yeni cihaza aktarmaktır.
 

KOLAY VE 2'Sİ 1 ARADA İŞLEM

Telefonunuzu şarj etmek kadar kolaydır. Kullanımı kolay Android uygulamasında işlevi etkinleştirdikten sonra yedeklemenin otomatik olarak gerçekleşmesi için telefonunuzu şarja takmanız yeterlidir. Böylece önemli kişisel verilerinizi kaydetme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Canvio for Smartphone bu işlemi sizin yerinize gerçekleştirir. 

Canvio for Smartphone ile birlikte çalışmak için telefonunuz USB On-The-Go (USB OTG) işlevini desteklemelidir. 
 

İÇİNİZ RAHAT EDER

Bir akıllı telefonun başına her şey gelebilir: Düşer, ıslanır veya çalınır. Böyle bir durumda kişi listenizi, belgelerinizi veya özel video ya da fotoğraflarınızı kaybettiğiniz için endişelenmenize gerek kalmaz. Değerli verilerinizin düzenli olarak yedeklenmesi ve güvende tutulması için tek ihtiyacınız olan Android uygulaması ve Canvio for Smartphone'dur.
 

YENİ TELEFON,SIFIR SORUN

Cihazınızı daha yeni bir modele yükselttiğinizde kaldığınız yerden devam etmeye hazır olursunuz. Canvio for Smartphone, yeni akıllı telefonların kurulumunu kolaylaştıran basit bir yöntem sağlar. Sadece birkaç tıklatma ile fotoğraflarınızı, videolarınızı, müzik dosyalarınızı, kişilerinizi ve belgelerinizi basit ve sorunsuz bir şekilde yeni cihaza aktarır.
 

ŞIK GÖRÜNÜM

Canvio for Smartphone, şık ve zarif görünümüyle her yere uyum sağlar ve sunduğu 500 GB'lık kapasiteyle fotoğraflarınızı, videolarınızı, müzik dosyalarınızı, kişilerinizi ve belgelerinizi depolamak için yeterli büyüklükte alana sahiptir. 120.000 adede kadar şarkı, 220.000 adede kadar görüntü depolayabilirsiniz. [* Tek başına maksimum 4 MB'lık şarkı ve 2 MB'lık görüntü dosyası boyutuna dayalıdır]
 

HEPSİ İÇİN TEK İŞLEM

İster oturma odanızda şarj edin ister komodininiz üzerinde, hem verileriniz evde güvende kalır hem de bulut çözümü risklerinden ve maliyetlerinden kurtulursunuz. Ayrıca, Canvio for Smartphone birçok cihaz ile paylaşılabildiği için bu üründen bütün aile faydalanabilir. Herkes verilerini paylaşabilir ve verilerinin güvende kalmasını sağlayabilir.
 

YEDEKLEMEDEN DAHA FAZLASI

Canvio for Smartphone, veri yönetimi için de ideal bir seçenektir. Bilgisayar kullanmadan akıllı telefon uygulaması aracılığıyla dosyalarınızı kopyalayabilir ve silebilirsiniz. Ayrıca, bu ürünü bilgisayarınızda standart bir sabit sürücü olarak kullanabilir ve depolanan dosyaları Akıllı Telefonunuzda yürütebilirsiniz. MicroUSB, Tip A ve Tip C USB'yi destekleyerek mevcut ve gelecekteki cihazlara bağlanma konusunda daha fazla esneklik sunar.

Teknik Özellikleri