Multimedya Bilgisayar A.Ş - Karar Noktası

 Ürün Arama
Ürün aramak için lütfen yukarıda bulunan konsolunu kullanınız.

Kategoriler

Ürün Açıklaması

CANVİO CONNECT II

BAĞLANMA KAPASİTESİ

Canvio Connect II, çok yakında en sık kullanacağınız veri yardımcınız haline gelecek akıllı bir depolama çözümüdür. 3 TB'a kadar taşınabilir depolama alanı elde etmekle kalmayacak, önceden yüklenmiş NTI® Backup Now EZ™ yazılımı sayesinde dosyalarınızı da kolaylıkla yedekleyebileceksiniz. Mac için bir NTFS sürücüsü de dahil edilmiştir; bu sayede, Canvio Connect II'yi hem Windows bilgisayarlarda hem de Apple Macintosh platformlarında kullanabilirsiniz. Bunların tümü, avcunuzun içine kolayca sığabilen ve beş renk seçeneği ile sunulan sağlam ve zarif bir muhafaza içinde toplanmıştır.
 

DAHA FAZLA TERABAYT,DAHA FAZLA RENK

Her yere taşıyabileceğiniz Canvio Connect II, 3 TB'a kadar harici depolama alanını avuçlarınızda tutmanıza olanak tanır. Şık, sağlam kasası stilinize uymak için çeşitli renklerde sunulur. Kısa sürede verilere yönelik favori yardımcınız olacaktır.
 

SÜPER HIZLI USB 3.0

USB 3.0 teknolojisi ile desteklenen bu sabit sürücüler USB 2.0 teknolojisinden daha hızlı olmakla birlikte bu teknolojiyle uyumludur. Dosyalarınızı düzenlerken hızlı aktarım elde etmek için bu önemlidir.
 

EKSİKSİZ YEDEKLEME ÇÖZÜMÜ

Önceden yüklenmiş NTI® Backup Now EZ™ yazılımı, rahat ve güvenilir bir şekilde dosya, klasör ve tam sistem yedeklemesi ve kurtarma işlevi sunar.
 

VERİLERİ KORUYUN

Yolda geçen zaman zorlu olabileceğinden Canvio Connect II verilerinizi darbelerden korumak için ek önlemlere sahiptir. Sürücünüzün hareket halindeyken güvende olmasını sağlamak için dahili darbe sensörüne ve rampaya yükleme teknolojisine sahiptir.
 

MAC VE PC - SORUN OLMAZ

Mac için NTFS sürücüsü dahil olduğundan uyumluluk konusunda endişelenmenize gerek yoktur. İster PC ister Mac veya her ikisi birden olsun, Canvio Connect II cihazınızı bağlayın ve dosyalarınıza anında erişim elde edin.

Teknik Özellikleri

 Diğer Ürünler
Toshiba Canvio ...
Toshiba Canvio Premium for ...
Toshiba Canvio ...